Cinsel soğukluk, genelde bayanların başına gelen talihsiz bir durumdur. Cinsellik, ülkemizde bastırılmış bir duygu olduğundan dolayı, bazı eşler cinsellik ile ilgili konuşamıyor bile. Bu da cinsel soğukluğun en büyük nedenlerinden biri olarak gösterilmektedir.
Anason, Su: 1 kaşık( kahve kaşığı) anasonu sıcak bir çay bardağına koyun ve 10 dakika bekledikten sonra süzün. Süzme işleminden sonra tüketebilirsiniz.
Su, Kantaron: 30 gram kantaron kökünü 4 bardak kaynamış suyun içine koyun ve 15 – 20 dakika kadar bekleyip, süzün. Çar bardağı ile günde iki kez tüketilmesi tavsiye edilir.
Bal, Su, Tarçın: Bir kahve kaşığı tarçını bir sıcak çay bardağına koyunuz. 10 dakika kadar bekledikten sonra, süzme bal(1 kahve kaşığı) katınız ve tüketiniz.
Zencefil, Su, Bal ve Havlıcan: 1 kaşık( tatlı kaşığı) dövülmüş olan zencefili ve iki çorba kaşığı dövülmüş havlıcanı 4 bardak suya koyunuz ve kaynatınız. Daha sonra süzüp günde 3 defa tüketiniz. Bal ile karıştırarak hem daha güzel bir tat hem de daha sağlıklı bir karışım elde edebilirsiniz.

cinsel-isteksizlik
Biberiye Yağı, Andız Pekmezi, Çakşır Kökü, Kuvvet Macunu, Tarçın Yağı, Karanfil Yağı, Su: Tencerenin içine 8 – 9 bardak su koyunuz ve içine 50 gram çakşır kökü koyunuz. Kaynamadan sonra 5 dakika daha bekleyiniz. Daha sonra soğumasını bekledikten sonra süzünüz ve buzdolabınıza koyun.
Yemeklerden 30 – 40 dakika önce bir çay bardağı elde edilen sudan alınır ve 1 tatlı kaşığı andız pekmezi ile karıştırılarak tüketilir.
3 öğünden sonra 1 tatlı kaşığı kuvvet macunu yenilmelidir. Yine her öğünden sonra 20 – 25 damla karanfil yağını, 20 damla biberiye yağını ve 20 damla tarçın yağını yarım çay bardağı menba suyuna koyunuz ve içiniz.

Share this post

PinIt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top