Dökülen Kaşlara Doğal Çözüm

dökülen kaşlara doğal çözüm

dökülen kaşlara doğal çözüm

Dökülen Kaşlara Doğal Çözüm

Bazı kadınlar kaşlarının kalın olmasından şikayet eder bazıları ise kaş dökülmesinden şikayetçidir. Dökülen kaş problemiyle baş edemedikleri için kalıcı makyaja başvuruyor yada kaş kalemiyle boyamak zorunda kalıyorlar. Genel olarak güzel görünme çabası kadınların başına bela. İşte bu noktada aslında en iyi ve sağlıklı çözüm doğal yollara baş vurmaktır. Kaş dökülmesi problemi yaşayan kadınlar için bir kaç bitkisel kür önerimiz var.

Dökülen Kaşlara Doğal Çözüm
Dökülen Kaşlara Doğal Çözüm

Tatlı badem yağı ve zeytinyağı kürü:

Tatlı badem ve zeytin yağı  kaş kökünü besleyerek tekrar çıkmasını sağlar.

1 çorba kaşığı badem yağı ve 1 çorba kaşığı zeytin yağını karıştırın ve küçük bir cam şişede muhafaza edin.  Yağlar serin ortamda bozulmayacağı için uzun süre kullanılabilir. Bu karışımı her gece  Pamuklu çubuk yardımı ile kaşlarınıza sürün.Fakat gözlerinize temas etmemesine özen gösterin


Hint yağı ve Hindistan cevizi yağı kürü:

Hint yağı ve hindistan cevizi yağını eşit miktarda karıştırarak bir cam şişenin içine yada küçük bir kavanoza koyun. ve her gün pamuk yardımıyla kaşlarınıza uygulayın


 Sarımsak kürü:

sarımsak kaşların beslenmesi için oldukça yararlıdır. Fakat kötü kokusundan dolayı pek tercih edilmez . Halbuki kaşlar için en etkili kürerden biridir.

1 diş Sarımsağın suyunu sıkarak 1 çay kaşığı badem yağı ile karıştırın. Ve pamuklu çubuk yardımıyla kaşlarınıza sürün.Her defasında taze olarak hazırlayın. Göze temas ettirmemeye özen gösterin.

Kaş bakım kürleri yaklaşık 20 günde etkisini gösterecektir.

Share this post

PinIt

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top