Farklı Zayıflama Yöntemleri

Farklı Zayıflama Yöntemleri

Farklı Zayıflama Yöntemleri

Kilolarıyla sorun yaşayan birçok bayan farklı zayıflama metotları dener ancak çok azı başarılı olur. Zayıflamak farklı diyetleri kürleri denemek kadar birazda irade meselesidir. O yüzden zayıflamaya karar verdiğiniz anda bunu bilinçaltınıza da kabul ettirmelisiniz.

Bu şekilde evde hazırlayacağınız pratik kürler ile zayıflamanız daha kolay olacaktır. Soğan kürü en etkili zayıflama yollarından biri olarak bilinmektedir. Son derece faydalı olan soğan sayesinde oldukça iyi bir şekilde zayıflayabilir ve yepyeni bir forma ulaşabilirsiniz. Son yıllarda en çok kullanılan yöntemlerden biri olan soğan kürü ile zayıflama yöntemi ile birçok kadın ideal kilosuna kavuştu.

Soğan kürü diyeti ile zayıflamak konusunda uzmanlar soğanı direk tüketmenin kolay olmadığını ve suyunun çıkarılarak içilmesinin de son derece hızlı bir etki bırakacağını belirtiyorlar. Birçok faydası bulunan soğan kürünün insan vücudu için sayısız artıları bulunmaktadır. Soğan kürü hazırlamak için öncelikle soğanı kaynamış suya atarak haşlamak gerekiyor.

Soğanlar kaynamış suyun içerisinde 5 dk. kadar kısık ateş üzerinde bekletiliyor. Sonrasında ateşin üzerinden alarak biraz soğumasını bekliyorsunuz. Soğuduktan sonra her yemekten 15 dk. kadar öce bir çay bardağı soğan küründen içiyorsunuz. Soğan kürü ile iştahınız kapanıyor her zamankinden daha az yiyorsunuz ve metabolizmanız hızlanıyor ve sizler daha hızlı kilo veriyorsunuz.

Soğan Kürü Diyeti
Soğan Kürü Diyeti

Farklı Zayıflama Kürleri

Soğan kürü kadar etkili olan bir başka zayıflama kürü de maydanoz kürü olarak bilinen maydanozun haşlanarak çıkarılan suyudur. Her sabah taze olarak hazırlanan maydanoz kürünü 15 gün boyunca içiyorsunuz. Sonrasında bir hafta ara vererek tekrar başlıyorsunuz. Maydanozun da sayısız faydası olduğunu düşünecek olursak hem zayıflayıp hem de sağlık açısından vücudunuza iyilik etmiş oluyorsunuz.

Evde hazırlayabileceğiniz maydanoz kürü için çok fazla malzemeye gerek yok. Her evde bulunan maydanozu robotta ince bir şekilde kıyın sonra yarım bardak limon suyu ekleyin ve karıştırın yemekten önce için. Ancak maydanoz kürü ile çok sık tuvalete gitme ihtiyacı hissedeceksiniz. Bu yüzden su içmeye özen göstermelisiniz. Her zamankinden fazla su içerseniz zayıflamanız da daha kolay olacaktır. Sağlıklı olmak adına doğal zayıflama yöntemleri her zaman daha iyidir.

Share this post

PinIt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top