Funda Suyu İle Zayıflama

Fazla kilolalarından şikayetçi olan bir çok insan doğal yollarla zayıflamayı tercih etmektedir. Kimyasal içerikli zayıflama seçenekleri bazı yan etkilere sebep olabilmektedir, bu nedenle en güvenli zayıflama yöntemi faydalı olduğu araştırmalarla kanıtlanmış şifalı bitkilerdir. Funda bitkisi de bunlardan biridir .Bunun yanında elbetteki spor yapmak ve beslenmenize de dikkat etmeniz gerekiyor. çünkü hiç bir zayıflama çayı tek başına zayıflatmaya yetmez. ancak yağ yakmaya  bir ölçüde yardımcı olabilir. Funda suyunun faydalarıyla ilgili kullanıcı yorumlarını okudum .kullananlar zayıflamaya katkısı konusunda olumlu düşüncelere sahip. Dilerseniz siz de deneyebilirsiniz.


Funda Suyunun Faydaları

Ödemin atılmasında faydalıdır, iyi bir idrar söktürücüdür

Böbrek taşı ve böbrek kumunun dökülmesine katkıda bulunur

Zayıflamaya destek olarak diyetisyenler tarafından tavsiye edilmektedir.

İdrar yolları enfeksiyonuna karşı faydalıdır


Funda Suyu Nasıl Kullanılır

Uzun süre kullanım gerektiren bir kürdür. 1 ay kullanıp 1 hafta ara vermeli ve tekrar başlamalısınız.yemeklerden sonra bir su bardağı içilmesi yeterlidir.

Bir çay bardağı funda suyuna bir çay bardağı ılık su ekleyerek karıştırın ve ılık olarak için.

Funda suyunu hazır olarak aktarlardan temin edebilirsiniz.


Funda Çayı 

Eğer funda bitkisinin suyunu hazır olarak bulamazsanız funda bitkisinin kurusunu temin edip  çayını da demleyebilirsiniz.

Kaynattığınız bir fincan suya bir funda yaprağı ekleyip 10 dakika demlenmesini bekleyin. eğer ufalanmış yaprak kullanacaksanız 1 tatlı kaşığı yeterlidir.


Yan Etkileri

Bitki ile ilgili yapılan araştırma sonuçlarında herhangi bir yan etkisi beyan edilmemiştir. Buna rağmen tüketilirken aşırıya kaçılmamasında fayda var

Share this post

PinIt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top