Erkeklere özel olan iktidarsızlık sorunu, erkeğin organın sertleşememesi sonucunda seks yapamamasıdır. Bir erkeğin başına gelebilecek en kötü rahatsızlıklardan biri olan iktidarsızlık sorunu için bir uzman desteği almanız şart. Bunun yanında aşağıda ki bitkisel tavsiyelerimizi de uygulamanız lehinize olacaktır.
Tereyağı, Bal, Üzüm Hoşafı: Yarım kilo tuzsuz tereyağı ile birlikte yarım kilo süzme balı hafif ateşte kaynatınız ve elde edilen karışımdan bir çorba kaşığı kadarını 1 su bardağına boşaltınız. Üzerine üzüm hoşafı katıp tüketiniz. Günde iki kere( sabah ve akşam) tüketilmesi tavsiye edilir.
Bal, Limon, Greyfurt, Su: 2 adet greyfurt( ince ince dilimlemeniz gerekli), ve bir adet ince ince dilimlenmiş limonu, 4 bardak suyun içine koyun ve 15 – 20 dakika kadar bekleyin. Daha sonra bir kaşık( çorba kaşığı) süzme bal katın ve 5 dakika kaynatın(hafif ateşte ısıtılmalı). 3 öğünde de yemeklerden önce bir su bardağı içilesi gereklidir.
Toz Şeker, Kavrulmuş Antepfıstığı, Çekirdeksiz Kuru Üzüm: Ölçüt olarak bu tarifte çorba kaşığı kullanmanız gerektiğini belirtelim. 2 kaşık çekirdeksiz kuru üzüm, 3 kaşık toz şeker ve 2 kaşık kavrulmuş antepfıstığını öncelikle iyice karıştırın ve dövün. Elde edilen karışım günde iki kez tüketilmeli( yarısı sabah, yarısı akşam).

iktidarsizliga-bitkisel-cozum-5507
Bal, Tereyağı, Süt: 1 kaşık(tatlı kaşığı) tuzsuz tereyağını ve 1 çorba kaşığı süzülmüş balı, kaynamış bir su bardağı sütün içine atınız ve karıştırınız. Bir kerede bu karışımı içmelisiniz.

Share this post

PinIt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top