Daha çok ilik kanseri olarak bilinen kan kanseri, kanın oluşmasında büyük faktör oynayan hücrelerin yapılarında ki problemlerin ortaya çıkması ile oluşmaktadır. Kan kanserine sebep olan en büyük nedenlerden biri de, sigaradır ve bu hastalık türü nadir de olsa genetik olarak da görülebilmektedir. Kan kanserine iyi gelen şifalı bitkileri sizler için araştırdık ve bu bitkisel reçeteleri uygulamanızı, sizlere tavsiye ediyoruz.
Tavşan Memesi Kökü:Tavşan memesinin yapraklarını veya kökünü(1 avuç miktarında), 1 kilogram suyun içine atın. 20 dakika kaynamasını bekleyin ve günde 3 kez tüketin. Dilerseniz bal ile tatlandırabilirsiniz.
Isırgan Otu: Kanserin en büyük düşmanlarından biri olarak gösterilen ısırgan otunun suyunu tüketmek, kanser ile mücadeleniz de sizlere büyük destek sağlayacaktır.
Ebe Gümeci Tohumu: Ebe gümeci tohumunu(16 kilo) kaynatın ve içine 500 gram miktarında ezilmiş tohum koyun. Günde iki kez(sabah ve akşam) yemeklerden 1 saat önce, 1 bardak tüketilmelidir. 1 çorba kaşığı bal ilave ederek, tatlandırabilirsiniz. Bu bitkisel tedavinin süresi, ameliyat olanlar için 4 ay, ameliyat olmayanlar ise, 2 ay kullanmalıdır.

kan-kanseri-belirtileri
Kekik: 2 – 3 gram kekiği, 1 bardak suyun içine koyduktan sonra, 10 dakika kaynatın ve içine sirke ekleyin. Günde 3 bardak tüketin.
Bezelye: Bezelye tüketimi de kansere karşı insanları korur.
Civanperçemi: Civanperçemini haşlayın ve içine kemik iliği, yumurta sarısı ve süt ilave edin. Daha sonra tüketin.

Share this post

PinIt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top