Karaciğer Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi

Karaciğerde ki damarların tıkanması ciddi sonuçlar doğurabilir. Eğer ki, karaciğer damar tıkanıklığı probleminiz varsa, aşağıda ki bitkisel reçeteleri uygulayabilirsiniz.
Hayıt Tohumu, Oğulotu, Karabaşotu, Aspirin, Limon: 30 gram hayıt tohumu, 5 bardak suya konulur ve 10 dakika kaynatılır. İçine limon( 1 adet), 30 gram karabaşotu, 2 adet aspirin, 10 gram oğulotu eklenir ve 10 dakika beklendikten sonra, süzülür. Bu bitkisel reçete, kılcal damarların açılmasında etkilidir.
Termiye: Termiyeyi önce kavurun, sonra toz haline getirin. Günde 4 gram bal ile kaynatın ve için.
Andız Otu Kökü: 4 – 10 gram andız otu kökünü, kaynar bir bardak suyun içine koyun. 10 – 15 dakika bekletin, günde 3 bardak tüketin.
Gül: 4 gram gülü(kuru gül olmalı), kaynar bir bardak suyun içine koyun ve 10 dakika demlenmesini bekleyin. Bal ile tatlandırarak, günde 3 bardak soğuk olarak tüketilir.
Şahtere Otu: 10 gram şahtere otunu, kaynar bir bardak suyun içine koyun. 10 – 15 dakika bekleyin ve günde 3 bardak için.
Turp: Öncelikle turpu sıkın ve elde edilen suyu günde 2 kez 1 bardak ( çay bardağı) bal şerbeti ile tatlandırın, için. Taze turpun yapraklarını sıkarak, elde edilen suyu günde 2 kez içilir( 1 çay bardağı).

karaciger-damar-tikanikligi-7309
Kebabiye: 1 kaşık( çay kaşığı) toz haldeki kebabiye, bir bardak kaynar suya atılır ve 10 dakika bekletin. Günde 3 bardak tüketilmesi tavsiye edilir. Kebabiyeyi çiğneyerek de kullanabilirsiniz. Kebabiyeyi toz halinde içmek isteyenler, 0.5 – 1 gram miktarında günde birkaç kez için.

Share this post

PinIt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top