Kan kanseri olarak bilinen lösemi hastalığı, kanda bulunan akyuvarların haddinden fazla bulunması sonucunda oluşur. Lösemi için uygulayabileceğiniz bitkisel reçeteler ise, aşağıdadır.
Sirke, Kekik, Su: 5 tatlı kaşığı kekik, 4 bardak suya konulur ve 15 dakika kaynattıktan sonra, bir şişenin içine konulur. Bu karışıma, bir çay bardağı sirke(üzüm sirkesi) eklenir. Günde 3 kez tüketilir(1 çorba kaşığı miktarında).
Su, Mineçiçeği: Mineçiçeğini(3 tutam), 4 bardak suyun içine koyun ve 10 dakika kaynatın. Karışım, bir şişenin içine süzülür. Bir çorba kaşığı her yemekten önce tüketilmelidir.
Şalgam, Kereviz, Limon, Havuç, Maydanoz: Maydanoz(2 tutam), 1 adet şalgam, 1 adet kereviz, yarım havuç iyice yıkanır ve meyve-sebze sıkıcıları ile suyu çıkarılır. Bu karışıma 1 çorba kaşığı limon suyunu ekleyin ve bir bardağı bir kerede tüketin. Bu bitkisel tedaviyi her gün uygulamalısınız.
Karabaş Otu, Su, Isırgan Tohumu: Isırgan tohumu(1 tutam), karabaş otu(1 tutam), 4 bardak suyun içine atılır ve 10 dakika kaynatılır. Elde edilen sıvı, bir şişenin içine boşaltılır. Her öğünden önce, 3 kez tüketilir( bir çay bardağı miktarında).

indir-16
Çavdar Unu: Çavdar unu lapa haline getirilir ve iki çorba kaşığı tüketilir(yemek aralarında).
Bal, Isırgan Otu Tohumu: Isırgan otu tohumuna bal ilave edin ve macun haline gelesiye kadar yoğurulmaya devam edilir. Bu macun günde 3 kez, çorba kaşığı ile yenmelidir.

Share this post

PinIt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top