Şehvet arttırıcı bitkilere afrodizyak etkiye sahip bitkiler de denir ve bu konumuzda erkeklerin ve kadınların şehvetlerini arttıran bitkileri sizler ile paylaşacağız. Bu bitkisel önerilerimizi, doktorunuza danışmadan kullanmamanız önem arz eder.

Bal, Soğan Tohumu: 2 tatlı kaşığı soğan tohumunu ilk olarak elemeli ve üzerine de, 2 çay kaşığı bal ilave edilmelidir. Kahve kaşığı ile tüketilir(tüketilmeden önce iyice karıştırılmalıdır).

Hindistancevizi, Şebboy Çiçeği, Karanfil, Bal, Tarçın, Devedikeni Tohumu, Devedikeni, Tavuk Suyu: 2 tatlı kaşığı Hindistan cevizi, 2 çay kaşığı devedikeni (ufalanmış), 4 çay kaşığı defne tohumu, 1 tutam şebboy çiçeği, 2 tatlı kaşığı Hindistan cevizi, 2 tatlı kaşığı tarçını havanda dövün ve üstüne 1 tas miktarında tavuk suyu atın. Son olarak bal ilave edin ve karıştırın. Bu bitkisel karışımın yarısı sabah, diğer yarısı da akşam tüketilmeli ve bu bitkisel karışım tüketildikten sonra üzerine su içilmemelidir.

Şehriye, Karabiber, Et Suyu, Yumurta: 4 su bardağı miktarındaki et suyunun içine, 2 adet (çırpılmış)yumurta eklenir ve iyice karıştırılır. 2 tatlı kaşığı şehriye(tuzlu suda haşlanmış olmalı), 3 çay kaşığı sofra tuzu ve son olarak da 3 çay kaşığı karabiber eklenir. Bu karışım öğle yemeği ile birlikte kaşık ile tüketilir. Bu karışımdan sonra, diğer öğüne kadar bir şey yemeyin.

sehvet-artirici-ilaclar-5336
Zencefil, Taze Bezelye, Tarçın, Soğan: Akşam yemeğinde taze bezelye yapılır ve içine tarçın ile birlikte zencefil eklenir.

Share this post

PinIt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top