Vücutta oluşan şişliklere tümör veya ur adı verilir. Urun üç çeşidi bulunur ve bunlar; kötü huylu, iyi huylu ve iltihap şeklindedir. Kötü huylu iltihaplar ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. İyi huylu tümörlere iyi geldiği bilinen şifalı bitkileri  sizlerle paylaşıyoruz.

Havuç Suyu, Kuru Soğan: Yemeklerde kuru soğan tüketilmeli ve günde 250 gram yenilmelidir. Bu miktardan ne eksik ne de fazla yenmelidir. Havuç suyunun günde iki kez 2 su bardağı miktarında tüketilmesi tavsiye edilir.

Zeytin Yağı, Mersin Yaprağı: Mersin yaprağı(bir avuç miktarında), 4 bardak zeytinyağının içine konulduktan sonra, 10 – 15 dakika kadar kaynatılır. Kaynattıktan sonra süzülür ve tümörlü bölgenin üzerine bu karışımdan bir parça sürülür. Daha sonra mersin yaprağı(bir tutam) urlu bölgeye sarılır. İyileşesiye kadar bu bitkisel tedavi yöntemi her gün uygulanmalıdır.

Suteresi, Su: Suteresi(2 avuç), 4 su bardağı miktarındaki suya konulur ve 20 – 25 dakika arası kaynatılır. Süzüldükten sonra urlu yere sarılır. Bu işlemin her gün tekrarlanması gereklidir.

Semizotu, Su: Semizotu(1 avuç), 4 bardak suya atılır ve 15 – 20 dakika kaynatıldıktan sonra süzme işlemi gerçekleşir. Daha sonra semizotları alınır ve urlu kısmın üstüne sarılır.

images-2
Kırmızı Pancar, Su: 1 adet kırmızı pancarı, 4 bardak suya koyduktan sonra 15 – 20 dakika arası kaynatın. Daha sonra süzün ve pancarı ezin. Son olarak tümörün üzerine koyun. Kırmızı pancarı kaynatmadan önce doğramanız gereklidir.

Share this post

PinIt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top